Szafy garderobiane

Szafy garderobiane na wymiar to rozwiązanie dla osób, które cenią sobie estetykę oraz ergonomię. Wymiary oraz poszczególne elementy możemy dostosować do indywidualnych potrzeb użytkownika. Półki, szuflady, drążki na ubrania – Ty decydujesz, co musi się znaleźć w twojej wymarzonej garderobie. To pozwala na przechowywanie odzieży, akcesoriów, czy obuwia.

Szeroki wybór materiałów wykończeniowych czy kolorów pozwala na dopasowanie szafy do stylu, w jakim jest utrzymane wnętrze, dzięki czemu aranżacja tworzy harmonijną całość. Dodatkowo szafy mogą zostać wzbogacone o oświetlenie LED, czy ciche systemy zamykania, które podnoszą komfort użytkowania garderoby.


Zabudowa wnęk

Zabudowa wnęki na wymiar sprawdzi się w każdym mieszkaniu. Dzięki dostosowaniu wymiarów szafy do wolnej przestrzeni,zabudowa wykorzystuje maksymalny potencjał pomieszczenia. Zabudowę najczęściej wykorzystujemy przy projektowaniu sypialni czy przedpokoju, a sama zabudowa może obejmować różnorodne elementy, takie jak szafy, półki, czy szuflady.


Meble kuchenne

Kuchnia jest sercem każdego domu. Meble kuchenne na wymiar, które projektujemy w naszej stolarni, to połączenie wysokiej jakości, designu i ergonomii. Nasze meble idealnie wpasowują się w przestrzeń każdej kuchni, niezależnie od stylu, w jakim została urządzona.

Personalizacja blatów oraz frontów pozwala stworzyć estetyczną przestrzeń, a zabudowa pod sufit, wysuwane półki w szafach narożnych, czy system tip-on zostały zaprojektowane z myślą o wygodzie użytkowania.


Meble łazienkowe

Nasze meble łazienkowe na wymiar są wykonane z wysokiej jakości materiałów odpornych na wilgoć, zapewniających im trwałość i niezmienny wygląd przez lata. Wykonujemy szafki pod umywalki, szafki wiszące czy modułowe stojące, które można dowolnie konfigurować, tworząc łazienkę odpowiadającą potrzebom użytkowników.